16. 10.Přerušení provozu školní jídelny.

Od 19.10. – do 30.10.2020 bude školní jídelna úplně mimo provoz pro nízký počet strávníků. V této době budou všem strávníkům obědy automaticky odhlášeny.

Obědy od 2.11.2020 si musí každý strávník objednat sám přes internet (www.strava.cz) nebo telefonicky na čísle školní jídelny 474 659 326.

Děkujeme za pochopení.

 

                                                             Mgr.Libuše Slavíková

13. 10.od 14.10. škola pro žáky uzavřena – distanční výuka

Klub Předškoláček

před pěti roky

predskolacek-nahledKlub Předškoláček se v naší škole už zabydlel. Na několika setkáních nabízí dětem možnost oťukat si školu dřív, než do ní poprvé vkročí s aktovkou na zádech. Poznají prostředí školních učeben i paní učitelky, které jim na každé klubové odpoledne chystají zajímavý program. Ani rodiče nenechá Předškoláček zahálet. Formou přednášek a diskuse získávají spoustu  informací a rad, které jsou pro bezproblémový vstup dítěte do školy velmi užitečné.predskolacek1-nahled

Letos jsem Předškoláček absolvovala jako rodič budoucí žákyně první třídy. A chtěla bych touto cestou, jistě i jménem ostatních rodičů, poděkovat paní ředitelce a všem kolegyním, které se na chodu klubu podílely, za všechna odpoledne, která jsme spolu strávili. 

Dík patří i paní vychovatelce Kozlíkové a školnímu parlamentu za závěrečné překvapení – úplně bezvadnou oslavu Dne dětí na hřišti u školy!

Dík patří v neposlední řadě firmě Provident a všem hlasujícím, kteří nám od této firmy pomohli získat finanční podporu pro akce školního parlamentu.

M.Moravcová

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Přidávání komentářů bylo zakázáno.