Na Bernavě vznikal nový program i nová přátelství <3
Peer aktivisté z 6.–9. ročníku strávili dva květnové dny na horské chatě Bernava v Krušných horách. Cílem výjezdu bylo seznámení nových a zkušenějších peerů, posílení týmové spolupráce a tvorba nového preventivního programu „Přátelství v digitálním světě“. Přestože počasí nepřálo, o dobrou náladu nebyla nouze. Čas jsme si užili při hrách, zpěvu, tanci i společných aktivitách. Největší radost nám ale udělalo, že se z jednotlivců stal tým, který umí spolupracovat, podpořit se a být si navzájem oporou. Pobyt byl financován z projektového záměru Pilíř 3 – Podpora kolektivů.