Klub Předškoláček

před šesti roky

predskolacek-nahledKlub Předškoláček se v naší škole už zabydlel. Na několika setkáních nabízí dětem možnost oťukat si školu dřív, než do ní poprvé vkročí s aktovkou na zádech. Poznají prostředí školních učeben i paní učitelky, které jim na každé klubové odpoledne chystají zajímavý program. Ani rodiče nenechá Předškoláček zahálet. Formou přednášek a diskuse získávají spoustu  informací a rad, které jsou pro bezproblémový vstup dítěte do školy velmi užitečné.predskolacek1-nahled

Letos jsem Předškoláček absolvovala jako rodič budoucí žákyně první třídy. A chtěla bych touto cestou, jistě i jménem ostatních rodičů, poděkovat paní ředitelce a všem kolegyním, které se na chodu klubu podílely, za všechna odpoledne, která jsme spolu strávili. 

Dík patří i paní vychovatelce Kozlíkové a školnímu parlamentu za závěrečné překvapení – úplně bezvadnou oslavu Dne dětí na hřišti u školy!

Dík patří v neposlední řadě firmě Provident a všem hlasujícím, kteří nám od této firmy pomohli získat finanční podporu pro akce školního parlamentu.

M.Moravcová

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Přidávání komentářů bylo zakázáno.