Kterak naši školu ovládla strašidla

před šesti roky

20151027-082516-nahled 20151027-082640-nahled 20151027-082657-nahled 20151027-082713-nahled

 

 

 

 

Jako již několik let předtím, i letos, do naší školy zavítala v rámci oslav Halloweenu dne 27.10. strašidla a různé další potvory. Z této akce byli osvobozeni žáci prvních tříd v rámci zachování jejich psychického zdraví. Naše nejmenší kámoše by totiž mohly tyto příšery dost vyděsit, protože některé byly opravdu hrůzostrašné. Zkrátka deváťáci vzali převleky jako osobní výzvu a proměnili se k nepoznání. Možná si ale někteří jedinci svou skutečnou vizáž maskováním i vylepšili :D

Pro statečné žáky prvního stupně byly připraveny různé soutěže. Soutěžící byli rozděleni do družstev a vrhli se na plnění úkolů se vší vervou.

Disciplíny nazvané Ovoce anglicky a Určování listů a plodů trochu potrápily mozkové závity soutěžících

Nemohly samozřejmě chybět ani tradiční bramborové pochoutky – Sběr brambor, Běh s bramborou a Přenášení brambory – no zkrátka pravé bramborové hody!

Prostorově největší byl Strašidelný tunel, k jehož překonání bylo třeba velké odvahy, ale naši žáci jsou kurážní a tak tunel pokořili úplně všichni!

Na pořadu dne byly i soutěže inspirované zvířaty – no a co je strašidelnější než pavouci a netopýři – Namotávání pavouků, Lovení netopýrů, Navlékání pavouků. Samozřejmě neutrpěl újmu žádný živý netopýr ani pavouk!

Ve spolužákovražedném klání nakonec nebylo poražených, protože zvítězili úplně všichni. Ono ale ani tak o vítězství nešlo, hlavní bylo se pobavit a nějak příjemně uctít ten den strašidel, příšer a všelijakých dalších nestvůr …

 No byla to prostě bomba

 Zapsal V. Kuneš

Všechny fotky

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Přidávání komentářů bylo zakázáno.