Organizace výuky srozumitelně pro všechny !!

před dvěma roky

Milí žáci,

 1. Pokud jste tak ještě neudělali, zkontaktujte se se svým třídním učitelem, nejlépe emailem. Poskytněte prosím třídnímu učiteli adresu, na které spolu budete pravidelně komunikovat.

Další kontakty:

 

Pokud nemáte možnost elektronicky komunikovat, sledujte vývěsní místo na vchodu školy. Instrukce k samostudiu si můžete v dopoledních hodinách vyzvednout ve škole v tištěné podobě.

 

 1. Vždy v úterý během dopoledne na email obdržíte v dokumentu .pdf zadání týdenního projektového úkolu. Najdete ho i na webu školy a školním Facebooku.

 2. Doporučujeme založit si sešit nebo složku na listy papíru, kam si budete zaznamenávat výsledky svého snažení.

Rozvrhněte si práci – není nutné vše udělat hned, ale také si nenechávejte práci na poslední chvíli.

Dbejte na úpravu, určitě, až se spolu zase uvidíme, se budete chtít svou prací pochlubit.

 1. Projektové zadání obsahuje od každého předmětu kousek. Vypracovali jsme ho pro vás tak, abyste si procvičili, co už umíte, ale také se naučili něco nového.

 2. Pokuste se pracovat sami – rodiče vám můžou pomoct, ale věříme, že když budete chtít a budete se snažit, zvládnete to i bez jejich asistence.

 3. V pátek odpoledne na webu školy a na školním Facebooku najdete týdenní ročníkové projekty s řešením a komentáři od vyučujících (na vývěsním místě bude dokument vyvěšen v pondělí ráno a bude možné si ho též vyzvednout v tištěné podobě). Můžete si zkontrolovat, jak se vám práce povedla.

 4. Jak se budete odměňovat za dobře vyřešené úkoly a jak označovat ty nevydařené, necháváme na vás. Co třeba použít smajlíky? Je pravděpodobné, že se vám nepovede všechno, ale i chyba, kterou objevíte, vás ve skutečnosti učí! Důležité je, že jste se aspoň pokusili.

 5. pátek a během víkendu budou vaši třídní učitelé očekávat zprávu (email) od vás. Krátce napište, jak jste zadání zvládli zpracovat, jak jste spokojení sami se sebou. Můžete přidat nějaké svoje nápady, jak naši novou podobu spolupráce vylepšit. Ale i tipy na zajímavý web, film, knihu…

 6. Sledujte web školy nebo Facebook, budeme tam zveřejňovat tipy na zajímavé a užitečné weby, aplikace, činnosti.

 7. Učitelé budou k zastižení na emailech v pracovních dnech vždy od 8 do 13 hodin, pište, pokud budete potřebovat s něčím poradit. Na emaily budou učitelé odpovídat v pořadí, v jakém přijdou (není to online chat, buďte shovívaví a trpěliví, pokud odpověď nedostanete hned).

 8. Věříme, že všechno společně zvládneme na velkou jedničku s hvězdičkou! Mějte se co nejlépe a dávejte na sebe pozor.

Vaši učitelé

 

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Přidávání komentářů bylo zakázáno.