Projekt Krabice od bot

před dvěma roky

krabice-nahled Krabice od bot (www.krabiceodbot.cz) je předvánoční sbírka, která má za cíl potěšit děti z chudších rodin v České republice. Radost těmto dětem udělají zase děti, jimž dospělí pomohou připravit jejich dárkovou krabici od bot. Tu společně naplní dětskými dárky k Vánocům. Sbírku pořádá Diakonie ČCE a letos se také připojíme. Domluvte se ve třídě a dejte dohromady krabici s dárky, která potěší nějakého kluka nebo holku, kteří třeba už ani nevěří, že by k Vánocům mohli něco dostat… Na webu sbírky najdete spoustu rad a tipů, jak na to. Ve škole se obraťte na své třídní učitele nebo na paní učitelku Moravcovou.
Bylo by fajn dát dohromady dárky pro holku 7–8 let a 9–10 let. A pak pro kluky 5–6 let, 7–8, 9–10, 11–12 a 13–14 let. Stačí maličkost, když vás bude víc, určitě se nám podaří pár krabic naplnit, zabalit a odvézt „Jeżíškovi“.
Část žáků bude příští týden na distanční výuce. Pokud byste se chtěli zapojit do sbírky, přineste své dárečky v úterý 1.12. ve 14.00 k hlavnímu vchodu školy.
Děkuju všem, krásný advent.
M. Moravcová

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Přidávání komentářů bylo zakázáno.