Škola v přírodě - 9.třídy

před šesti roky

9-b-s-catwoman-nahled cesta-domu-nahled chatky-nahled clobrdo-nahled clobrdo02-nahled zacina-clovece-nezlob-se-nahled krmeni-opicky-na-minigolfu-nahled koblizkova-party-nahled 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dojmy dětí:

  • V ŠvP se mi líbilo. Poznala jsem spoustu nových lidí. Hry byly promyšlené, smysluplné a zábavné. Hned bych se tam vrátila. Arcimága jsme vysvobodili. Jídlo tam bylo hrozně moc dobré. Líbily se mi koblížkové a popcornové party. Ohňostroj byl pěkným zakončením.
  • V ŠvP se mi moc líbilo, bylo to tu super, fajn vychovatelé (hlavně Honza), zábavné soutěže a fajný program. Jen škoda, že nebylo lepší počasí.
  • ŠvP se mi líbila, soutěže byly zábavné a jsem ráda za společně strávené chvíle. A to, co na tom bylo jedno z nejlepších, bylo jídlo – VAŘILI TAM SKVĚLE!
  • Letošní ŠvP byla ta nejlepší už jenom tím, že jsme si to užívali mnohem víc než kdykoli jindy, protože jsme spolu poslední rok. Klášter i minigolf byl skvělý, moc se mi to líbilo. Já osobně si myslím, že lepší už to být nemohlo. Někteří z nás si i pobrečeli z toho, že se nechtějí loučit s naší třídou. Vedoucí jsme měli skvělé a za tu krátkou dobu jsme si je moc oblíbili.

Všechny fotky

  • Myslím, že si ŠvP celá třída moc užila. Moc dobře tam vařili, vychovatelé byli hodní, chovali se hezky. Líbilo se mi, že jsme každý den měli připravený program, dokonce i když pršelo. Máme spoustu krásných zážitků. Jen tak na tyto dny nezapomeneme.
  • Bylo to tam legendární, jel bych tam klidně ještě jednou. Program byl dobrý, jen to Člověče, nezlob se – nebavilo mě furt běhat nahoru a dolů. Vedoucí byli nejlepší. Disco byly dobrý a ohňostroj na konci byl hustej. No prostě nejlepší ŠvP, na který jsem byl.
  • Líbilo se mi to tam, některé ty akce, co tam pro nás připravili, se jim fakt povedly, pořád jsme měli co dělat. Docela mě mrzí, že ve zbytku dnů pršelo, ale i přesto jsme si to tam moc užili. Ráda bych se tam vrátila.
  • Nic lepšího jsme si nemohli vybrat. Lidi byli skvělí, vedoucí taky. Jenom mohly být obyčejné koblihy, jen s marmeládou a cukrem. J Jinak skvěle vybraný konce roku. Jedna z nejlepších akcí. J
  • Moc se mi líbilo, jak pro nás měli udělaný program, a to za každého počasí. Moc se mi líbilo, že jsme neseděli jenom na zadku v budoě. BYLO TO SUPER! J

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Přidávání komentářů bylo zakázáno.