Terezín - poznávací zájezd

před šesti roky

Pro žáky 8.a 9. ročníků opět pořádáme dvoudenní vzdělávací seminář v Terezíně (viz „II. Vícedenní pobyt“ na http://www.pamatnik-terezin.cz/…olni-skupiny). Uskuteční se v termínu 10.-11.11.2016 (čt,pá). Tématem semináře je historie města za druhé světové války, ghetto a život v něm, transporty, věznice gestapa atd., žáci se s tématem seznámí v rámci přednášek, workshopů, besed, filmového představení, prohlídky města a Malé pevnosti.

Předpokládaná cena je 600,– Kč, zahrnuje ubytování(1 noc), stravu, prohlídku opevnění, besedu s pamětníkem. Doprava bude hrazena z grantu Terezínské iniciativy.

Seminář je určen výhradně vážným zájemcům o téma, počet míst je omezen.

Pokud jsi žák 8. nebo 9. ročníku, napiš na list papíru, proč se chceš semináře zúčastnit, co si od účasti na semináři slibuješ, co tě zajímá na této etapě našich dějin a proč bychom měli na seminář vybrat právě tebe. Podepsané odevzdej paní učitelce Moravcové nebo Hofreiterové (co nejdříve). Předpokládáme, že zájem bude větší, než jaká je kapacita semináře, tvůj text nám pomůže rozhodnout se při výběru a sestavování studijní skupiny.

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Přidávání komentářů bylo zakázáno.